Стратегія

Головною складовою стратегії розвитку корпорації E.Q.L. є надання повного комплексу послуг в сфері енергозбереження в будівництві. Вирішальними факторами формування нашої корпоративної культури є тісний контакт внутрішньогрупових команд з клієнтами.

Інші стратегічні ініціативи спрямовані на підвищення фінансової стійкості групи наших компаній, поліпшення управління ризиком, позиціонування нашої компанії як привабливого роботодавця і надійного партнера для постачальників. Наші ідеї, розробки і досвід часто створюють нові шляхи для самореалізації, а також допомагають іншим вчитися думати і діяти.

Основна мета компанії - надавати на ринку будівельних послуг кращі послуги для наших клієнтів – від професіоналів в області проектування і будівництва, енергетики, інженерії та архітектури.

Ми прагнемо до створення ефективної команди, яка була б прикладом для наслідування. Кожен клієнт є нашим партнером, і ми прагнемо максимально виправдати його сподівання про високоякісне і своєчасне виконання поставлених перед нами завдань.